Morphy Richards Polska - Filozofia

Strona główna    > Filozofia Morphy Richards

Filozofia Morphy Richards

Filozofia Morphy Richards niewiele się zmieniła od czasu powstania firmy w 1936 roku. We wczesnych latach produkty były oferowane w na tyle przystępnej cenie, aby wszystkie gospodynie domowe miały możliwość zakupu urządzeń ułatwiających im pracę. Obecnie sprzedawane produkty nadal oferowane są w przystępnych cenach, jak również utrzymała się dwuletnia gwarancja na zakupiony produkt. Eksport sprzętu zawsze był kluczowym aspektem działalności. Marka stała się najpopularniejszym producentem małych urządzeń gospodarstwa domowego, zwłaszcza żelazek i tosterów. W Wielkiej Brytanii około 90% gospodarstw domowych posiada jedno lub kilka produktów Morphy Richards, co wynika z przywiązania do marki, które to przekłada się na ciągły rozwój firmy.

Szereg produktów stało się znakiem rozpoznawczym firmy i pozostało w produkcji na długie lata. Szczególnie odnosi się to do stopy żelazka, która stała się znakiem towarowym i pojawiała się na wszystkich produktach. Obecnie jej projekt jest wykorzystany jako stół w salonie sprzedaży firmy.mr1mr2 mr3

Phil Green, Dyrektor Generalny

Etos Morphy Richards to aktywnie stawiać czoła wyzwaniom zmieniającego się otoczenia rynkowego, nie tylko pod względem stabilności ekonomicznej firmy, ale upewniając się, że w dalszym ciągu dostosowujemy się do nowych metod dystrybucji detalicznej.Etos Morphy Richards to aktywnie stawiać czoła wyzwaniom zmieniającego się otoczenia rynkowego, nie tylko pod względem stabilności ekonomicznej firmy, ale upewniając się, że w dalszym ciągu dostosowujemy się do nowych metod dystrybucji detalicznej.
Naszym wieloletnim dziedzictwem jest jakość, z której jesteśmy dumni. W połączeniu z renomą naszych produktów jako niezawodnych i praktycznych, naszym zadaniem teraz jest upewnienie się, że każda wnoszona innowacja ma znaczenie – że jest czymś wartościowego i że każda z nich niesie spójny przekaz.
Dzięki sile grupy Glen Dimplex przewidujemy, że Morphy Richards będzie nadal się rozwijać, wnosząc nowe pomysły na rynek, które sprawią, że codzienne prace domowe staną się łatwiejsze.
MRP Facebook MRP Instagram
Copyrights © 2016 & All Rights Reserved by KuGaNa Sp. z o.o.